Práce s energií- aura, čakry

Vše kolem nás je energie a i my sami jsme složeni z energie. Nemáme jen fyzické tělo, ale také jemnohmotná těla, která fyzickými smysly nevnímáme. Energetické (éterické) tělo využívá energetická centra, tzv. čakry a energetické dráhy, tzv. meridiány k udržování energetické rovnováhy v těle.

Fyzické tělo i jednotlivé orgány těla jsou propojeny s čakrami i meridiány. Pokud například potlačujeme svoje negativní emoce, zobrazí se jejich energetický otisk v čakře. Čakra tak může hůře fungovat, až se zablokovat a vznikne tak onemocnění ve fyzické rovině.

Pokud se naučíme zpracovávat svoje emoce a očišťovat energetické tělo od negativní zátěže, můžeme se uzdravit a udržovat své tělo v rovnováze. S tím souvisí také naše ochrana před negativní energií z prostředí a od záměrného či nezáměrného působení druhých na nás.

Reference

Při návodné meditaci jsem cítila uvolnění celého těla a hlavně své mysli. Jakmile docházelo k odblokování čaker vnímala jsem těžkost v hlavě, hřejivý pocit  určitých částech těla, například na uších. Objevil se pocit knedlíku v krku a pak i tlak i brnění v prstech….

Míša S.

Jak se teď cítím? Radost. Prošla jsem se po zelené louce, cítím volnost, lehkost, úlevu a osvobození. Bylo to velice příjemné, koupala jsem se v opuštěné mořské zátoce plné slunce a radosti:)

Alena J.

Cítila jsem prožitek toho, jak mi energie sestupuje dolů tělem a odchází přes lýtka. Po odbloku se cítím uvolněnější, lehčí, připadám si dokonce hubenější:)Mám celistvý pocit úlevy na celém těle.

Simona K.

Máte nějaký dotaz k uvedeným informacím?